Skip to Main Content
29.07. Äitimäki :: Perjantairastit 2022
Ohje
29.07. Äitimäki
2km (2,2 km)
10
3km (3,0 km)
22
4km (4,5 km)
22
6km (6,1 km)
9
Kaikki sarjat
63
Livelox
Lehdistötulokset
XML -tulokset
Perjantairastit 2022
Omat tulokset
0
Kalenteri
Uutiset
Ohjeet
Maksut
Livelox -ohje
Yhteystiedot
Lisää omaan kalenteriin (iCal)
Tulokset
Henkilöt
Seurat
06.04. Ankkuhirvi 6.4
04.12. O-Skutsi 2022
02.12. Night-O Iimäki 2.12.2022
Vanhemmat tulokset
Vanhemmat tulokset löytyy kalenterisivulta.
Vaihda kalenteri
Vaihda tapahtumasarja ja kalenteri. Voit vaihtaa myös toisen järjestäjän kalenteriin.
Palaute
Lähetä palautetta ja kehitysehdotuksia tästä tulospalvelujärjestelmästä
Kaikki sarjat
2km
3km
4km
6km
Väliajat
Livelox
Osallistujia: 63
Hyväksytty: 63
Suorita
Rivit
1
5
10
15
20
25
50
100
1000
Kaikki
Toiminnot
Sarja
Sija
Nimi
Seura
Aika
+
Suor
/km
Tapahtuma-aika
4km
22
Tuominen Sirpa
2:04:35
+1:24:30
10
27:41
19:27:49
4km
21
Manner Aaro
1:45:45
+1:05:40
5
23:30
19:21:37
6km
3
Vanhanen Matias
KemKi
51:09
+3:56
13
8:23
19:12:15
6km
4
Isojunno Veijo
KemKi
54:15
+7:02
3
8:54
19:12:03
4km
16
Halkilahti Mikko
PertPe
1:07:25
+27:20
3
14:59
19:07:13
2km
4
Aflecht Kari
1:13:18
+23:58
1
33:19
19:00:13
2km
10
Heinonen Kari
-
1:29:41
+40:21
11
40:46
19:00:04
4km
12
Virtanen Tuomas
AngA
1:03:57
+23:52
1
14:13
18:57:10
3km
17
Huuhka Sari
59:27
+18:02
1
19:49
18:54:01
6km
2
Paulin Joonas
48:19
+1:06
12
7:55
18:53:24
3km
15
Koivunen Jari
56:01
+14:36
1
18:40
18:53:02
6km
9
Vigelius Kari
SalonViesti
1:25:18
+38:05
10
13:59
18:52:53
6km
7
Lietzen Jaakko
1:11:21
+24:08
9
11:42
18:52:43
2km
3
Aflecht Julia
1:12:01
+22:41
1
32:44
18:52:29
4km
8
Tamminen Pentti
PertPe
55:17
+15:12
2
12:17
18:51:21
3km
6
Louhi Markku
44:37
+3:12
1
14:52
18:49:28
3km
16
Laakso Raimo
HaHa
58:23
+16:58
10
19:28
18:49:18
3km
22
Helmiö Turjo
1:34:22
+52:57
2
31:27
18:49:11
4km
3
Halkilahti Emil
AngA
49:06
+9:01
4
10:55
18:47:34
4km
6
Halkilahti Siiri
AngA
50:15
+10:10
4
11:10
18:47:05
3km
7
Tammi Timo
SalVil
46:58
+5:33
6
15:39
18:43:53
3km
9
Kiili Hanna
49:04
+7:39
1
16:21
18:43:46
4km
20
Kalle, Eeva ja Kaisa
1:24:21
+44:16
1
18:45
18:43:08
6km
5
Manner Mika
1:04:00
+16:47
12
10:30
18:39:14
6km
1
Yliluikki Matti
SuSi
47:13
2
7:44
18:38:54
4km
13
Lukander Harri
RaPi
1:06:42
+26:37
1
14:49
18:37:31
4km
15
Lukander Hilkka
1:06:52
+26:47
1
14:52
18:36:09
4km
18
Ranki Ari
PertPe
1:13:43
+33:38
4
16:23
18:34:15
4km
14
Hannus Reijo
1:06:47
+26:42
4
14:50
18:33:36
4km
11
Lehtoruusu Antero
SalVie
1:00:50
+20:45
11
13:31
18:32:35
4km
19
Saari Osmo
RaPe
1:17:52
+37:47
4
17:18
18:30:19
2km
5
Virtanen Hanna
1:15:27
+26:07
3
34:18
18:29:51
2km
7
Virtanen Milla
1:15:29
+26:09
1
34:19
18:29:42
2km
8
Pajunen Julia
PertPe
1:15:30
+26:10
2
34:19
18:28:51
2km
5
Pajunen Noora
1:15:27
+26:07
3
34:18
18:28:21
4km
9
Tuomala Rebekka
AngA
56:19
+16:14
5
12:31
18:28:02
3km
13
Vigelius Seija
SalVie
52:56
+11:31
10
17:39
18:23:54
3km
21
Launis Kari
Raus
1:15:41
+34:16
1
25:14
18:21:19
3km
18
Sailola Risto
PertPe
1:00:51
+19:26
9
20:17
18:20:19
6km
8
Alanne Jyrki
PertPe
1:17:01
+29:48
6
12:38
18:19:20
2km
1
Tuomala Monika
49:20
2
22:25
18:18:45
3km
20
Saarinen Pirjo
SalVie
1:05:46
+24:21
12
21:55
18:16:43
4km
17
Saarinen Pertti
1:08:51
+28:46
11
15:18
18:16:34
4km
1
Koponen Visa
PertPe
40:05
9
8:54
18:16:10
2km
2
Ristimäki Leo
52:18
+2:58
2
23:46
18:13:03
4km
10
Sorvari Ari
SalVie
1:00:29
+20:24
11
13:26
18:12:28
2km
9
Lehtonen Esko
SalVil
1:15:33
+26:13
8
34:20
18:12:18
3km
10
Eskola Osmo
50:42
+9:17
7
16:54
18:07:40
3km
11
Saari Arja
51:43
+10:18
4
17:14
18:06:29
4km
5
Itkonen Tommi
AngA
50:06
+10:01
3
11:08
18:05:29
1 - 50 63:sta
Column Actions
Haku