Skip to Main Content
26.08. Kolli, länsi :: Perjantairastit 2022
Ohje
26.08. Kolli, länsi
2km (1,7 km)
1
3km (2,9 km)
14
4km (4,0 km)
21
6km (6,3 km)
7
Kaikki sarjat
43
Livelox
Lehdistötulokset
XML -tulokset
Perjantairastit 2022
Omat tulokset
0
Kalenteri
Uutiset
Ohjeet
Maksut
Livelox -ohje
Yhteystiedot
Lisää omaan kalenteriin (iCal)
Tulokset
Henkilöt
Seurat
06.04. Ankkuhirvi 6.4
04.12. O-Skutsi 2022
02.12. Night-O Iimäki 2.12.2022
Vanhemmat tulokset
Vanhemmat tulokset löytyy kalenterisivulta.
Vaihda kalenteri
Vaihda tapahtumasarja ja kalenteri. Voit vaihtaa myös toisen järjestäjän kalenteriin.
Palaute
Lähetä palautetta ja kehitysehdotuksia tästä tulospalvelujärjestelmästä
Kaikki sarjat
2km
3km
4km
6km
Väliajat
Livelox
Osallistujia: 43
Hyväksytty: 40
Leima puuttuu: 2
Keskeytti: 1
Suorita
Rivit
1
5
10
15
20
25
50
100
1000
Kaikki
Toiminnot
Sarja
Sija
Nimi
Seura
Aika
+
Suor
/km
Tapahtuma-aika
6km
5
Vanhanen Matias
KemKi
1:18:46
+20:25
16
12:30
19:45:15
3km
Zsuzsanna Kovacs-Balogh
Leima puuttuu
8
19:44:04
4km
6
Horppu Matti
PertPe
53:22
+10:17
2
13:21
19:36:19
6km
1
Koponen Visa
PertPe
58:21
13
9:16
19:02:18
4km
19
Tuominen Sirpa
1:52:53
+1:09:48
13
28:13
19:00:34
3km
6
Tynkkynen Veli
PertPe
45:14
+6:14
2
15:36
18:59:31
4km
5
kuuluvainen ilkka
52:40
+9:35
1
13:10
18:54:27
4km
Tammi Timo
SalVil
Keskeytti
8
18:53:19
6km
3
Lietzen Jaakko
1:09:15
+10:54
12
11:00
18:46:14
4km
15
Leinonen Mika
1:08:21
+25:16
4
17:05
18:40:05
6km
6
Vigelius Kari
SalonViesti
1:33:16
+34:55
15
14:48
18:39:47
3km
13
Vigelius Seija
SalVie
1:30:27
+51:27
14
31:11
18:37:41
4km
11
Hannus Reijo
1:05:22
+22:17
5
16:21
18:37:22
4km
16
Eskola Osmo
1:13:18
+30:13
8
18:20
18:29:41
4km
12
Vilberg Anne
1:05:38
+22:33
9
16:25
18:27:04
4km
13
Paananen Enni
KalKi
1:05:40
+22:35
6
16:25
18:26:56
4km
4
Lietzen Jukka
51:44
+8:39
9
12:56
18:26:48
4km
9
Rapakko Timo
SuSi
1:01:28
+18:23
6
15:22
18:25:53
3km
4
Mustonen Minna
PertPe
43:55
+4:55
6
15:09
18:19:31
3km
2
Kleemola Katri
PertPe
41:17
+2:17
4
14:14
18:15:18
6km
2
Kuusisto Jyrki
SuSi
1:03:46
+5:25
5
10:07
18:14:25
4km
10
Aavasalo Rauno
SalVie
1:04:17
+21:12
14
16:04
18:12:58
6km
4
Itkonen Tommi
AngA
1:15:08
+16:47
5
11:56
18:12:50
2km
1
Heinonen Kari
-
44:37
12
26:15
18:10:47
4km
1
Heikkilä Ari
Hls
43:05
8
10:46
18:10:34
3km
8
Isosaari Kanerva
59:58
+20:58
2
20:41
18:08:42
4km
18
Saarinen Pertti
1:20:19
+37:14
14
20:05
18:06:05
3km
9
Sinnelä Mauri
SuSi
1:00:00
+21:00
10
20:41
18:05:18
6km
7
Pohjola Jukka
1:39:01
+40:40
13
15:43
18:05:07
3km
11
Haarlaa Rihko
1:10:33
+31:33
1
24:20
18:04:08
3km
1
Villberg Hannu
SalVie
39:00
12
13:27
18:03:50
3km
7
Sailola Risto
PertPe
51:47
+12:47
13
17:51
18:03:30
4km
14
Heinikangas Pertti
1:06:58
+23:53
3
16:45
18:03:19
3km
12
Saarela Tapio
1:10:58
+31:58
3
24:28
17:57:52
4km
2
Grönholm Timo
SalVie
46:37
+3:32
1
11:39
17:55:12
4km
8
Poutanen Tapio
1:00:13
+17:08
10
15:03
17:54:56
4km
17
Lindström Heli
PertPe
1:13:55
+30:50
5
18:29
17:54:44
4km
Rantala Timo
Leima puuttuu
4
17:51:01
3km
10
Saarinen Pirjo
SalVie
1:03:41
+24:41
13
21:58
17:47:57
4km
7
Lindeman Jorma
R-P
54:50
+11:45
3
13:43
17:44:16
3km
3
Nikkanen Seppo
41:45
+2:45
7
14:24
17:43:01
3km
5
Kurppa Pauli
UNO SK
44:39
+5:39
11
15:24
17:24:29
4km
3
Lehtoruusu Antero
SalVie
50:29
+7:24
14
12:37
17:24:13
1 - 43 43:sta
Column Actions
Haku