Skip to Main Content
19.08. Hähkänä, Iimäki :: Perjantairastit 2022
Ohje
19.08. Hähkänä, Iimäki
2 km (1,8 km)
7
3 km (2,9 km)
24
4 km (3,9 km)
14
6 km (5,8 km)
8
Kaikki sarjat
53
Livelox
Lehdistötulokset
XML -tulokset
Perjantairastit 2022
Omat tulokset
0
Kalenteri
Uutiset
Ohjeet
Maksut
Livelox -ohje
Yhteystiedot
Lisää omaan kalenteriin (iCal)
Tulokset
Henkilöt
Seurat
06.04. Ankkuhirvi 6.4
04.12. O-Skutsi 2022
02.12. Night-O Iimäki 2.12.2022
Vanhemmat tulokset
Vanhemmat tulokset löytyy kalenterisivulta.
Vaihda kalenteri
Vaihda tapahtumasarja ja kalenteri. Voit vaihtaa myös toisen järjestäjän kalenteriin.
Palaute
Lähetä palautetta ja kehitysehdotuksia tästä tulospalvelujärjestelmästä
Kaikki sarjat
2 km
3 km
4 km
6 km
Väliajat
Livelox
Osallistujia: 53
Hyväksytty: 46
Leima puuttuu: 3
Ei aikaa: 4
Suorita
Rivit
1
5
10
15
20
25
50
100
1000
Kaikki
Toiminnot
Sarja
Sija
Nimi
Seura
Aika
+
Suor
/km
Tapahtuma-aika
2 km
4
Horppu Mikael
1:18:42
+28:36
1
43:43
19:48:00
2 km
3
Horppu Kaisla
1:18:34
+28:28
1
43:39
19:47:50
4 km
13
Tuominen Sirpa
1:57:14
+1:16:35
12
30:04
19:27:15
3 km
9
Harjola Ilkka
SuSi
44:30
+8:11
1
15:21
19:12:19
2 km
Manner Jukka
PertPe
Ei aikaa
1
19:06:08
6 km
7
Manner Mika
1:12:31
+34:10
15
12:30
18:54:12
4 km
Rinne Simo
PertPe
Ei aikaa
1
18:52:12
4 km
8
Tammi Timo
SalVil
1:02:15
+21:36
7
15:58
18:52:05
4 km
10
Manner Aaro
1:11:32
+30:53
8
18:21
18:50:41
6 km
1
Pihl Peeter
MS Parma
38:21
1
6:37
18:44:32
3 km
15
Sailola Risto
PertPe
49:42
+13:23
12
17:08
18:33:24
3 km
19
Kallio Mira
55:00
+18:41
5
18:58
18:32:53
4 km
9
Rapakko Timo
SuSi
1:02:47
+22:08
5
16:06
18:31:24
3 km
1
Sinnelä Terhi
36:19
2
12:31
18:28:22
2 km
2
Heinonen Lenni
1:03:56
+13:50
1
35:31
18:27:55
6 km
8
Alanne Jyrki
PertPe
1:22:20
+43:59
9
14:12
18:25:33
4 km
12
Majuri Raimo
RaPi
1:23:26
+42:47
2
21:24
18:23:37
3 km
20
Laakso Tapani
PertPe
1:01:10
+24:51
9
21:06
18:23:23
3 km
16
Mannonen Mikko
TuS
49:52
+13:33
4
17:12
18:23:12
2 km
Lehtonen Esko
SalVil
Leima puuttuu
9
18:22:57
3 km
7
Mannonen Anu
TuS
42:41
+6:22
3
14:43
18:19:55
6 km
5
Roine Virpi
58:14
+19:53
2
10:02
18:19:46
3 km
Mannonen Niko
Angelniemen ankkurit
Leima puuttuu
1
18:19:35
4 km
5
Broman Timo
SuSi
56:31
+15:52
1
14:29
18:19:15
4 km
11
Saarinen Pertti
1:18:59
+38:20
13
20:15
18:18:48
3 km
18
Laakso Raimo
HaHa
51:25
+15:06
12
17:44
18:18:30
6 km
2
Paulin Joonas
47:33
+9:12
15
8:12
18:12:06
3 km
12
Vigelius Seija
SalVie
48:23
+12:04
13
16:41
18:11:12
3 km
13
Vigelius Kari
SalonViesti
48:24
+12:05
14
16:41
18:11:06
3 km
Koivunen Jari
Leima puuttuu
2
18:10:38
3 km
2
Louhi Markku
PertPe
36:55
+36
8
12:44
18:09:46
4 km
6
Sorvari Ari
SalVie
1:00:13
+19:34
14
15:26
18:08:39
3 km
11
Kiili Hanna
47:02
+10:43
2
16:13
18:06:06
2 km
1
Liski Eero
SalVie
50:06
7
27:50
18:05:42
3 km
17
Villberg Hannu
SalVie
50:00
+13:41
11
17:14
18:04:50
3 km
21
Heimonen Arja
Navi
1:05:30
+29:11
3
22:35
18:04:39
3 km
4
Heinonen Juhani
39:57
+3:38
1
13:47
18:02:00
6 km
4
Koponen Visa
PertPe
54:26
+16:05
12
9:23
17:57:38
4 km
1
Koivisto Ari-Pekka
HS
40:39
3
10:25
17:56:29
6 km
3
Pajunen Jari
PertPe
51:32
+13:11
5
8:53
17:56:05
4 km
3
Lehtoruusu Antero
SalVie
51:27
+10:48
13
13:12
17:52:38
4 km
2
Alarakkola Ari
PertPe
45:39
+5:00
12
11:42
17:51:44
3 km
6
Salminen Rauno
41:55
+5:36
9
14:27
17:50:40
3 km
5
Linko Rita
EsSu
40:26
+4:07
4
13:57
17:49:49
3 km
8
Kåla Tom
SalVil
43:03
+6:44
1
14:51
17:46:18
4 km
4
Kakko Ismo
53:49
+13:10
8
13:48
17:44:36
3 km
10
Sinnelä Mauri
SuSi
45:53
+9:34
9
15:49
17:40:54
3 km
14
Kurppa Pauli
UNO SK
48:41
+12:22
10
16:47
17:36:06
3 km
3
Nikkanen Seppo
38:09
+1:50
6
13:09
17:34:26
4 km
7
Ranki Ari
PertPe
1:00:15
+19:36
7
15:27
17:32:38
1 - 50 53:sta
Column Actions
Haku