Skip to Main Content
12.08. Nummenpää :: Perjantairastit 2022
Ohje
12.08. Nummenpää
2 km (1,6 km)
3
3 km (3,0 km)
26
4 km (4,1 km)
17
6 km (6,2 km)
9
Kaikki sarjat
55
Livelox
Lehdistötulokset
XML -tulokset
Perjantairastit 2022
Omat tulokset
0
Kalenteri
Uutiset
Ohjeet
Maksut
Livelox -ohje
Yhteystiedot
Lisää omaan kalenteriin (iCal)
Tulokset
Henkilöt
Seurat
06.04. Ankkuhirvi 6.4
04.12. O-Skutsi 2022
02.12. Night-O Iimäki 2.12.2022
Vanhemmat tulokset
Vanhemmat tulokset löytyy kalenterisivulta.
Vaihda kalenteri
Vaihda tapahtumasarja ja kalenteri. Voit vaihtaa myös toisen järjestäjän kalenteriin.
Palaute
Lähetä palautetta ja kehitysehdotuksia tästä tulospalvelujärjestelmästä
Kaikki sarjat
2 km
3 km
4 km
6 km
Väliajat
Livelox
Osallistujia: 55
Hyväksytty: 47
Leima puuttuu: 5
Ei aikaa: 3
Suorita
Rivit
1
5
10
15
20
25
50
100
1000
Kaikki
Toiminnot
Sarja
Sija
Nimi
Seura
Aika
+
Suor
/km
Tapahtuma-aika
4 km
Manner Aaro
Leima puuttuu
7
19:45:18
3 km
7
Jänkälä Susanna
AngA
51:16
+20:05
3
17:05
19:28:37
4 km
6
Lehtinen Miina
Angelniemen ankkurit
50:25
+12:59
3
12:18
19:28:29
6 km
6
Fredriksson Jan-Erik
SalVie
1:13:53
+16:22
3
11:55
19:24:51
6 km
3
Moisio Orvo
TuS
1:04:30
+6:59
1
10:24
19:18:31
3 km
20
Järvinen Leena
1:27:59
+56:48
1
29:20
19:13:49
4 km
1
Vanhanen Matias
KemKi
37:26
15
9:08
19:11:14
6 km
Paulin Joonas
Leima puuttuu
14
19:08:41
3 km
19
Tuominen Sirpa
1:14:58
+43:47
11
24:59
19:03:15
4 km
10
Lindeman Jorma
R-P
1:00:30
+23:04
2
14:45
19:00:39
4 km
14
Vilberg Anne
1:19:47
+42:21
8
19:28
18:59:10
4 km
15
Paananen Enni
KalKi
1:20:16
+42:50
5
19:35
18:59:02
6 km
8
Vigelius Kari
SalonViesti
1:29:38
+32:07
13
14:27
18:57:40
3 km
12
Linko Rita
EsSu
53:11
+22:00
3
17:44
18:54:49
6 km
4
Manner Mika
1:09:17
+11:46
14
11:10
18:52:06
3 km
8
Mannonen Anu
51:33
+20:22
1
17:11
18:45:20
3 km
11
Mustonen Minna
PertPe
52:54
+21:43
5
17:38
18:45:03
3 km
18
Vigelius Seija
SalVie
1:14:51
+43:40
12
24:57
18:40:37
3 km
13
Mannonen Mikko
TuS
54:25
+23:14
3
18:08
18:40:26
3 km
16
Sailola Risto
PertPe
59:11
+28:00
11
19:44
18:39:45
3 km
15
Parttimaa Pihla
59:05
+27:54
2
19:42
18:34:17
3 km
14
Laakso Raimo
HaHa
58:11
+27:00
11
19:24
18:33:50
3 km
4
Villberg Hannu
SalVie
42:21
+11:10
10
14:07
18:24:40
4 km
Takatalo Mikko
Leima puuttuu
8
18:24:23
2 km
3
Liski Eero
SalVie
53:22
+8:08
6
33:21
18:24:13
4 km
2
Anttila Jouni
SuSi
41:14
+3:48
10
10:03
18:23:23
4 km
9
Jumppanen Ville
57:21
+19:55
1
13:59
18:22:18
4 km
11
Sorvari Ari
SalVie
1:02:50
+25:24
13
15:20
18:19:03
3 km
21
Helmiö Turjo
1:31:28
+1:00:17
6
30:29
18:18:52
3 km
3
Broman Timo
41:39
+10:28
9
13:53
18:16:12
3 km
2
Tuomala Matilda
AngA
35:02
+3:51
5
11:41
18:14:31
3 km
1
Tuomala Simo
PertPe
31:11
6
10:24
18:14:21
4 km
5
Pyykkö Tuomas
50:16
+12:50
5
12:16
18:12:21
4 km
7
Alarakkola Ari
PertPe
51:29
+14:03
11
12:33
18:09:55
6 km
2
Koponen Visa
PertPe
59:03
+1:32
11
9:31
18:09:42
3 km
Rapakko Timo
SuSi
Leima puuttuu
4
18:08:48
6 km
7
Alanne Jyrki
PertPe
1:24:55
+27:24
8
13:42
18:06:27
4 km
4
Lietzen Jaakko
50:08
+12:42
11
12:14
18:04:32
4 km
12
Saarinen Pertti
SalVie
1:06:10
+28:44
3
16:08
18:01:06
3 km
6
Suominen Osmo
49:32
+18:21
1
16:31
17:57:48
3 km
10
Mäkirinne Matti
SuSi
52:42
+21:31
1
17:34
17:55:05
4 km
3
Heikkilä Ari
Hls
48:57
+11:31
7
11:56
17:52:15
3 km
17
Saarinen Jouni
SalVie
1:02:06
+30:55
12
20:42
17:50:19
4 km
8
Jokiniemi Risto
SalVil
55:59
+18:33
4
13:39
17:49:13
6 km
1
Pajunen Jari
PertPe
57:31
4
9:17
17:47:46
3 km
9
Aavasalo Rauno
SalVie
51:40
+20:29
13
17:13
17:46:59
3 km
Kurppa Pauli
UNO SK
Leima puuttuu
9
17:44:21
3 km
5
Nikkanen Seppo
42:37
+11:26
5
14:12
17:42:48
4 km
13
Ranki Ari
PertPe
1:09:34
+32:08
6
16:58
17:42:37
6 km
5
Pohjola Jukka
1:12:50
+15:19
12
11:45
17:42:26
1 - 50 55:sta
Column Actions
Haku