Skip to Main Content
22.07. Hepokallionkulma :: Perjantairastit 2022
Ohje
22.07. Hepokallionkulma
2 km (1,7 km)
7
3 km (3,0 km)
13
4 km (3,8 km)
18
6 km (6,3 km)
6
Kaikki sarjat
44
Livelox
Lehdistötulokset
XML -tulokset
Perjantairastit 2022
Omat tulokset
0
Kalenteri
Uutiset
Ohjeet
Maksut
Livelox -ohje
Yhteystiedot
Lisää omaan kalenteriin (iCal)
Tulokset
Henkilöt
Seurat
06.04. Ankkuhirvi 6.4
04.12. O-Skutsi 2022
02.12. Night-O Iimäki 2.12.2022
Vanhemmat tulokset
Vanhemmat tulokset löytyy kalenterisivulta.
Vaihda kalenteri
Vaihda tapahtumasarja ja kalenteri. Voit vaihtaa myös toisen järjestäjän kalenteriin.
Palaute
Lähetä palautetta ja kehitysehdotuksia tästä tulospalvelujärjestelmästä
Kaikki sarjat
2 km
3 km
4 km
6 km
Väliajat
Livelox
Osallistujia: 44
Hyväksytty: 37
Leima puuttuu: 4
Ei aikaa: 3
Suorita
Rivit
1
5
10
15
20
25
50
100
1000
Kaikki
Toiminnot
Sarja
Sija
Nimi
Seura
Aika
+
Suor
/km
Tapahtuma-aika
3 km
1
Kaukonen Markus
43:07
1
14:22
19:39:24
6 km
4
Arto Sinnelä
suomusjärven sisu
1:11:45
+11:08
3
11:23
19:25:11
3 km
3
Mustonen Minna
PertPe
49:07
+6:00
3
16:22
19:24:25
3 km
6
Tammi Timo
SalVil
57:47
+14:40
5
19:16
19:23:31
3 km
Manner Aaro
Leima puuttuu
4
19:19:45
4 km
3
Tuominen Janne
Perttelin peikot
46:20
+6:40
7
12:12
19:17:10
4 km
16
Sarkki Raija
PertPe
1:07:53
+28:13
3
17:52
19:05:10
2 km
6
Ojala Merja
1:25:50
+55:26
5
50:29
18:53:02
3 km
8
Kuutti Kirsti
PertPe
1:27:38
+44:31
5
29:13
18:51:56
2 km
2
lilja isojunno
35:04
+4:40
1
20:38
18:49:57
4 km
15
Lehtonen Vilja
AngA
1:01:37
+21:57
2
16:13
18:49:43
4 km
2
Anttila Jouni
SuSi
41:22
+1:42
9
10:53
18:49:33
4 km
6
Manner Mika
50:11
+10:31
11
13:12
18:36:50
3 km
5
Tuomala Rebekka
AngA
53:21
+10:14
4
17:47
18:36:41
2 km
5
Liski Eero
SalVie
1:03:36
+33:12
5
37:25
18:32:19
6 km
5
Heikkilä Ari
Hls
1:17:15
+16:38
6
12:16
18:27:38
6 km
2
Pajunen Jari
PertPe
1:02:48
+2:11
3
9:58
18:26:56
2 km
3
Tuomala Simo
PertPe
36:03
+5:39
5
21:12
18:26:27
2 km
3
Tuomala Monika
36:03
+5:39
1
21:12
18:26:22
6 km
6
Pohjola Jukka
1:30:11
+29:34
10
14:19
18:24:42
3 km
7
Vigelius Seija
SalVie
1:02:10
+19:03
9
20:43
18:23:48
2 km
1
Eskola Osmo
30:24
6
17:53
18:22:02
4 km
12
Aavasalo Rauno
SalVie
57:19
+17:39
11
15:05
18:16:30
6 km
1
Paulin Joonas
1:00:37
11
9:37
18:15:52
6 km
3
Kavonius Janne
1:11:38
+11:01
1
11:22
18:15:43
3 km
Laitinen Hellevi
Leima puuttuu
1
18:15:12
3 km
Saarinen Pirjo
SalVie
Ei aikaa
11
18:14:26
4 km
11
Alarakkola Ari
PertPe
56:18
+16:38
9
14:49
18:14:05
4 km
9
Sorvari Ari
SalVie
54:51
+15:11
10
14:26
18:13:36
4 km
7
Lehtoruusu Antero
SalVie
52:41
+13:01
10
13:52
18:13:14
4 km
14
Hartikainen Jari
1:00:11
+20:31
4
15:50
18:12:03
4 km
1
Koponen Visa
PertPe
39:40
8
10:26
18:11:40
2 km
Saarinen Jouni
SalVie
Leima puuttuu
9
18:11:26
4 km
17
Saarinen Pertti
SalVie
1:09:43
+30:03
2
18:21
18:10:26
3 km
4
Louhi Markku
PertPe
51:44
+8:37
6
17:15
18:09:00
4 km
4
Lietzen Jaakko
47:38
+7:58
8
12:32
18:05:42
4 km
8
Itkonen Tommi
AngA
54:42
+15:02
2
14:24
18:05:26
4 km
10
Heinikangas Pertti
55:33
+15:53
2
14:37
18:03:10
4 km
5
Lietzen Jukka
49:01
+9:21
7
12:54
18:02:09
3 km
2
Ståhlström Janne
AngA
44:10
+1:03
4
14:43
17:54:15
4 km
13
Kakko Ismo
57:43
+18:03
5
15:11
17:52:28
3 km
Falkstedt Jori
UNO SK
Leima puuttuu
3
17:17:22
4 km
Jorma Kuutti
Perttelin peikot
Ei aikaa
4
17:11:33
3 km
Vigelius Kari
SalonViesti
Ei aikaa
11
17:10:45
1 - 44 44:sta
Column Actions
Haku