Skip to Main Content
01.07. Kaunela :: Perjantairastit 2022
Ohje
01.07. Kaunela
2 km (1,8 km)
4
3 km (3,0 km)
21
4 km (4,1 km)
13
6 km (6,2 km)
5
Kaikki sarjat
43
Livelox
Lehdistötulokset
XML -tulokset
Perjantairastit 2022
Omat tulokset
0
Kalenteri
Uutiset
Ohjeet
Maksut
Livelox -ohje
Yhteystiedot
Lisää omaan kalenteriin (iCal)
Tulokset
Henkilöt
Seurat
06.04. Ankkuhirvi 6.4
04.12. O-Skutsi 2022
02.12. Night-O Iimäki 2.12.2022
Vanhemmat tulokset
Vanhemmat tulokset löytyy kalenterisivulta.
Vaihda kalenteri
Vaihda tapahtumasarja ja kalenteri. Voit vaihtaa myös toisen järjestäjän kalenteriin.
Palaute
Lähetä palautetta ja kehitysehdotuksia tästä tulospalvelujärjestelmästä
Kaikki sarjat
2 km
3 km
4 km
6 km
Väliajat
Livelox
Osallistujia: 43
Hyväksytty: 38
Leima puuttuu: 1
Ei aikaa: 4
Suorita
Rivit
1
5
10
15
20
25
50
100
1000
Kaikki
Toiminnot
Sarja
Sija
Nimi
Seura
Aika
+
Suor
/km
Tapahtuma-aika
4 km
Vainio Inga
Ei aikaa
2
20:03:16
4 km
11
Saari Harri
1:28:52
+41:09
5
21:40
19:58:53
3 km
7
Törmänen Eeva
49:21
+12:23
2
16:27
19:29:26
3 km
12
Rutanen Ulla
56:58
+20:00
1
18:59
19:28:47
4 km
2
Vanhanen Matias
KemKi
49:24
+1:41
10
12:03
19:23:24
6 km
3
Härkönen Marjo
SalVil
1:24:10
+23:28
5
13:35
19:18:19
3 km
Päärni Eija
Ei aikaa
6
19:13:48
4 km
3
Tuominen Janne
Perttelin peikot
50:49
+3:06
6
12:24
19:12:46
3 km
13
Tammi Timo
SalVil
1:03:54
+26:56
3
21:18
19:12:00
6 km
2
Pajunen Jari
PertPe
1:12:03
+11:21
2
11:37
18:57:43
4 km
Heimonen Arja
Navi
Leima puuttuu
2
18:56:41
3 km
15
Pajunen Niina
1:07:32
+30:34
6
22:31
18:54:04
3 km
1
Eskolin Tatjana
36:58
9
12:19
18:50:38
2 km
4
Laakso Tapani
PertPe
49:49
+15:17
8
27:41
18:50:30
6 km
1
Paulin Joonas
1:00:42
8
9:47
18:49:19
4 km
7
Selonen Vesa
59:08
+11:25
2
14:25
18:45:06
3 km
14
Saarinen Jouni
SalVie
1:07:10
+30:12
8
22:23
18:39:01
3 km
18
Helenius Timo
1:32:44
+55:46
2
30:55
18:34:29
6 km
5
Heikkilä Ari
Hls
1:31:27
+30:45
4
14:45
18:32:08
2 km
2
Kaartinen Minna
36:39
+2:07
1
20:22
18:30:46
4 km
4
Söyrilä Leevi
AngA
52:34
+4:51
1
12:49
18:30:41
4 km
5
Lietzen Jaakko
57:44
+10:01
5
14:05
18:28:39
3 km
Alenius Sarianne
Ei aikaa
6
18:25:39
4 km
6
Lietzen Jukka
59:03
+11:20
4
14:24
18:24:13
3 km
16
Saarela Tapio
1:14:29
+37:31
2
24:50
18:22:53
4 km
9
Saarinen Pertti
1:17:40
+29:57
9
18:57
18:22:32
3 km
17
Saarinen Pirjo
SalVie
1:17:17
+40:19
9
25:46
18:22:25
3 km
8
Vigelius Seija
SalVie
53:37
+16:39
8
17:52
18:18:51
3 km
9
Vigelius Kari
SalonViesti
53:41
+16:43
9
17:54
18:18:44
3 km
11
Sorvari Ari
SalVie
54:40
+17:42
8
18:13
18:16:51
3 km
Elonen Esa
Ei aikaa
1
18:10:58
6 km
4
Pohjola Jukka
1:29:24
+28:42
8
14:25
18:02:59
4 km
10
Aavasalo Rauno
SalVie
1:21:37
+33:54
9
19:54
18:01:46
4 km
1
Anttila Jouni
SuSi
47:43
7
11:38
17:57:30
3 km
2
Louhi Markku
PertPe
38:50
+1:52
4
12:57
17:56:05
4 km
8
Kakko Ismo
1:16:27
+28:44
2
18:39
17:54:49
2 km
1
Peltomäki Ilpo
34:32
7
19:11
17:48:04
3 km
10
Ranki Ari
PertPe
54:17
+17:19
1
18:06
17:47:34
3 km
4
Falkstedt Jori
UNO SK
44:10
+7:12
2
14:43
17:44:33
3 km
3
Ståhlström Janne
AngA
39:28
+2:30
2
13:09
17:44:23
3 km
6
Poutanen Tapio
47:34
+10:36
7
15:51
17:37:24
2 km
3
Lampainen Ismo
37:34
+3:02
3
20:52
17:36:30
3 km
5
Aavasalo Asko
SalVie
47:32
+10:34
7
15:51
17:24:16
1 - 43 43:sta
Column Actions
Haku