Skip to Main Content
10.06. Hossus :: Perjantairastit 2022
Ohje
10.06. Hossus
4km (4,1 km)
28
3km (3,1 km)
23
6km (6,0 km)
12
10km (9,8 km)
2
2km (2,1 km)
14
Kaikki sarjat
79
Livelox
Lehdistötulokset
XML -tulokset
Perjantairastit 2022
Omat tulokset
0
Kalenteri
Uutiset
Ohjeet
Maksut
Livelox -ohje
Yhteystiedot
Lisää omaan kalenteriin (iCal)
Tulokset
Henkilöt
Seurat
06.04. Ankkuhirvi 6.4
04.12. O-Skutsi 2022
02.12. Night-O Iimäki 2.12.2022
Vanhemmat tulokset
Vanhemmat tulokset löytyy kalenterisivulta.
Vaihda kalenteri
Vaihda tapahtumasarja ja kalenteri. Voit vaihtaa myös toisen järjestäjän kalenteriin.
Palaute
Lähetä palautetta ja kehitysehdotuksia tästä tulospalvelujärjestelmästä
Kaikki sarjat
4km
3km
6km
10km
2km
Väliajat
Livelox
Osallistujia: 79
Hyväksytty: 71
Leima puuttuu: 3
Ei aikaa: 5
Suorita
Rivit
1
5
10
15
20
25
50
100
1000
Kaikki
Toiminnot
Sarja
Sija
Nimi
Seura
Aika
+
Suor
/km
Tapahtuma-aika
3km
17
Leppävirta Liisa
1:39:57
+1:00:28
2
32:15
20:17:55
6km
12
Hyyppä Seppo
Ypäjä
2:05:28
+1:05:41
3
20:55
19:53:50
10km
Lumme Antti
PertPe
Ei aikaa
1
19:48:06
10km
1
Eskelinen Ville
2:22:39
1
14:33
19:47:50
3km
Saari Arja
Ei aikaa
3
19:42:30
6km
11
Ruotsalainen Tiia
1:51:17
+51:30
2
18:33
19:37:57
4km
13
Saari Harri
1:07:20
+32:21
4
16:25
19:34:17
3km
Ritala Johanna
Ei aikaa
2
19:33:42
6km
8
Nurmi Johannes
1:41:00
+41:13
4
16:50
19:31:06
4km
25
Simola Tarja
LHR
1:33:28
+58:29
2
22:48
19:23:46
6km
9
Vigelius Kari
SalonViesti
1:45:13
+45:26
7
17:32
19:21:35
3km
15
Klemelä Marja-Leena
1:25:03
+45:34
1
27:26
19:16:07
4km
2
Vanhanen Matias
KemKi
44:54
+9:55
7
10:57
19:15:18
3km
6
Sinnelä Mauri
SuSi
52:11
+12:42
6
16:50
19:12:52
2km
7
Kleemola Katri
PertPe
1:41:26
+1:02:42
2
48:18
19:11:58
2km
8
Andersson Katja
1:41:34
+1:02:50
2
48:22
19:11:44
2km
11
Tuominen Sirpa
1:42:05
+1:03:21
5
48:37
19:11:34
2km
10
Ojala Merja
1:42:00
+1:03:16
2
48:34
19:11:23
2km
9
Alenius Sarianne
1:41:38
+1:02:54
5
48:24
19:11:11
2km
13
Virtanen Hanna
1:42:28
+1:03:44
2
48:48
19:10:55
2km
12
Zsuzsanna Kovacs-Balogh
1:42:11
+1:03:27
2
48:40
19:10:42
3km
16
Vigelius Seija
SalVie
1:30:51
+51:22
6
29:18
19:07:25
4km
3
Koivisto Ari-Pekka
HS
45:33
+10:34
1
11:07
19:00:54
3km
5
Blofield Tomi
51:21
+11:52
3
16:34
18:56:45
6km
7
Manner Mika
1:28:19
+28:32
7
14:43
18:56:32
3km
3
Linko Rita
EsSu
45:29
+6:00
1
14:40
18:56:13
4km
20
Leinonen Mika
1:18:07
+43:08
1
19:03
18:51:30
4km
4
Lietzen Jaakko
51:10
+16:11
2
12:29
18:50:06
4km
19
Laakso Raimo
HaHa
1:17:23
+42:24
5
18:52
18:46:04
4km
27
Helmiö Turjo
1:37:40
+1:02:41
1
23:49
18:45:54
4km
28
Mattila Antti
1:48:06
+1:13:07
5
26:22
18:44:35
4km
23
Linna Johanna
1:28:56
+53:57
2
21:41
18:44:19
4km
24
Riikonen Sirkku
1:31:15
+56:16
2
22:15
18:44:09
2km
6
Heinonen Kari
-
1:14:11
+35:27
7
35:20
18:42:02
3km
1
Takatalo Mikko
39:29
6
12:44
18:39:24
4km
11
Laaksonen Lasse
SuSi
1:02:21
+27:22
2
15:12
18:39:11
4km
14
Kosonen Jesperi
1:10:35
+35:36
1
17:13
18:37:40
4km
16
Andsten Marko
1:11:15
+36:16
4
17:23
18:37:25
3km
12
Manner Kaisla
1:08:14
+28:45
4
22:01
18:37:11
2km
4
Lehtonen Esko
SalVil
42:57
+4:13
5
20:27
18:36:51
6km
2
Hämäläinen Olli
PertPe
1:04:17
+4:30
1
10:43
18:32:38
3km
8
Mustonen Minna
PertPe
54:06
+14:37
2
17:27
18:32:25
4km
21
Kallio Mira
1:21:51
+46:52
2
19:58
18:32:15
3km
Eskolin Tatjana
Leima puuttuu
7
18:28:01
3km
11
Sailola Risto
PertPe
57:48
+18:19
7
18:39
18:27:27
6km
10
Pohjola Jukka
1:45:19
+45:32
6
17:33
18:26:47
6km
4
Pyykkö Tuomas
1:17:23
+17:36
3
12:54
18:22:57
3km
13
Keskevaari Sari
1:09:28
+29:59
5
22:25
18:21:40
3km
14
Saarinen Pirjo
SalVie
1:18:15
+38:46
6
25:15
18:21:30
6km
6
Alanne Jyrki
PertPe
1:22:38
+22:51
4
13:46
18:20:02
1 - 50 79:sta
Column Actions
Haku