Skip to Main Content
03.06. Äitimäki :: Perjantairastit 2022
Ohje
03.06. Äitimäki
2km (1,5 km)
12
3km (2,9 km)
22
4km (4,0 km)
38
6km (6,0 km)
15
Kaikki sarjat
87
Livelox
Lehdistötulokset
XML -tulokset
Perjantairastit 2022
Omat tulokset
0
Kalenteri
Uutiset
Ohjeet
Maksut
Livelox -ohje
Yhteystiedot
Lisää omaan kalenteriin (iCal)
Tulokset
Henkilöt
Seurat
06.04. Ankkuhirvi 6.4
04.12. O-Skutsi 2022
02.12. Night-O Iimäki 2.12.2022
Vanhemmat tulokset
Vanhemmat tulokset löytyy kalenterisivulta.
Vaihda kalenteri
Vaihda tapahtumasarja ja kalenteri. Voit vaihtaa myös toisen järjestäjän kalenteriin.
Palaute
Lähetä palautetta ja kehitysehdotuksia tästä tulospalvelujärjestelmästä
Kaikki sarjat
2km
3km
4km
6km
Väliajat
Livelox
Osallistujia: 87
Hyväksytty: 80
Leima puuttuu: 3
Ei aikaa: 4
Suorita
Rivit
1
5
10
15
20
25
50
100
1000
Kaikki
Toiminnot
Sarja
Sija
Nimi
Seura
Aika
+
Suor
/km
Tapahtuma-aika
3km
17
Mustonen Minna ja Kirjavainen Kaisa
1:12:31
+39:33
2
25:00
19:41:59
4km
10
Tamminen Pentti
PertPe
46:04
+15:16
1
11:31
19:36:45
6km
12
Saari Osmo
RaPe
1:22:59
+38:15
2
13:50
19:27:38
4km
16
Vesalainen Olli
KemKi
48:30
+17:42
2
12:08
19:25:04
6km
3
Vanhanen Matias
KemKi
50:22
+5:38
6
8:24
19:24:08
6km
5
Nyberg Tomi
53:52
+9:08
1
8:59
19:19:09
6km
15
Hyyppä Seppo
Ypäjä
1:52:57
+1:08:13
2
18:50
19:18:26
6km
11
Saari Harri
1:16:10
+31:26
3
12:42
19:18:05
4km
30
Laakso Raimo
HaHa
1:13:10
+42:22
4
18:18
19:16:49
3km
2
Koivunen
36:54
+3:56
1
12:43
19:02:01
2km
11
Kleemola Katri
PertPe
1:26:29
+1:05:38
1
57:39
19:00:46
2km
9
Ojala Merja
1:25:10
+1:04:19
1
56:47
19:00:31
2km
8
Rautiainen Urpo
1:25:06
+1:04:15
1
56:44
18:59:57
4km
35
Pajunen Niina
1:22:31
+51:43
5
20:38
18:59:45
2km
6
Andersson Katja
1:25:04
+1:04:13
1
56:43
18:59:32
2km
10
Zsuzsanna Kovacs-Balogh
1:25:36
+1:04:45
1
57:04
18:59:21
2km
5
Tuominen Sirpa
1:24:49
+1:03:58
4
56:33
18:59:03
2km
7
Virtanen Hanna
1:25:05
+1:04:14
1
56:43
18:58:46
3km
14
Saari Arja
54:18
+21:20
2
18:43
18:56:26
4km
33
Vähäkylä Kalevi
HaHa
1:17:20
+46:32
1
19:20
18:52:56
4km
25
Vilberg Anne
1:03:03
+32:15
5
15:46
18:52:05
4km
12
Kanasuo Hanna
46:29
+15:41
1
11:37
18:51:47
4km
3
Manner Mika
38:59
+8:11
6
9:45
18:51:34
4km
5
Kavander Sampsa
39:54
+9:06
3
9:59
18:49:40
6km
10
Alanne Jyrki
PertPe
1:11:59
+27:15
3
12:00
18:42:58
6km
13
Lindström Heli
PertPe
1:31:31
+46:47
2
15:15
18:42:49
3km
7
Villberg Hannu
SalVie
43:59
+11:01
6
15:10
18:42:28
2km
2
Eskola Aapo
21:12
+21
2
14:08
18:39:40
6km
9
Nurmi Johannes
1:06:08
+21:24
3
11:01
18:39:12
6km
8
Eeva Jukka
PertPe
1:04:26
+19:42
4
10:44
18:38:54
6km
7
Alanne Pyry
PertPe
1:02:37
+17:53
1
10:26
18:35:26
2km
3
Manner Kaisla
23:51
+3:00
3
15:54
18:34:53
4km
8
Alarakkola Ari
PertPe
44:23
+13:35
4
11:06
18:26:57
4km
20
Tuominen Janne
Perttelin peikot
52:08
+21:20
4
13:02
18:26:45
4km
26
Louhi Markku
PertPe
1:03:40
+32:52
2
15:55
18:25:30
6km
14
Amper Rasmus
1:45:00
+1:00:16
1
17:30
18:23:06
3km
Alenius Sarianne
Ei aikaa
4
18:22:50
4km
34
Aavasalo Rauno
SalVie
1:21:02
+50:14
5
20:16
18:21:15
4km
18
Paananen Kimmo
50:50
+20:02
2
12:43
18:21:05
6km
6
Kuusisto Jyrki
SuSi
54:11
+9:27
3
9:02
18:20:56
4km
6
Anttila Jouni
SuSi
40:15
+9:27
4
10:04
18:20:16
6km
1
Paulin Joonas
44:44
5
7:27
18:16:00
4km
13
Rapakko Timo
SuSi
46:59
+16:11
2
11:45
18:15:07
4km
28
Eskola Osmo
1:04:52
+34:04
4
16:13
18:14:59
3km
Laakso Tapani
PertPe
Ei aikaa
4
18:13:50
4km
2
Aakula Ilkka
PR
36:25
+5:37
1
9:06
18:12:17
4km
22
Andsten Marko
52:31
+21:43
3
13:08
18:12:02
3km
1
Ståhlström Janne
AngA
32:58
1
11:22
18:11:55
4km
32
Helmiö Turjo
1:16:39
+45:51
2
19:10
18:11:42
4km
24
Sinnelä Mauri
SuSi
1:01:51
+31:03
5
15:28
18:11:11
1 - 50 87:sta
Column Actions
Haku