Skip to Main Content
06.05. Juvankoski :: Perjantairastit 2022
Ohje
06.05. Juvankoski
2 km (1,7 km)
7
3 km (3,1 km)
20
4 km (3,8 km)
28
6 km (5,9 km)
12
Kaikki sarjat
67
Livelox
Lehdistötulokset
XML -tulokset
Perjantairastit 2022
Omat tulokset
0
Kalenteri
Uutiset
Ohjeet
Maksut
Livelox -ohje
Yhteystiedot
Lisää omaan kalenteriin (iCal)
Tulokset
Henkilöt
Seurat
06.04. Ankkuhirvi 6.4
04.12. O-Skutsi 2022
02.12. Night-O Iimäki 2.12.2022
Vanhemmat tulokset
Vanhemmat tulokset löytyy kalenterisivulta.
Vaihda kalenteri
Vaihda tapahtumasarja ja kalenteri. Voit vaihtaa myös toisen järjestäjän kalenteriin.
Palaute
Lähetä palautetta ja kehitysehdotuksia tästä tulospalvelujärjestelmästä
Kaikki sarjat
2 km
3 km
4 km
6 km
Väliajat
Livelox
Osallistujia: 67
Hyväksytty: 64
Leima puuttuu: 3
Suorita
Rivit
1
5
10
15
20
25
50
100
1000
Kaikki
Toiminnot
Sarja
Sija
Nimi
Seura
Aika
+
Suor
/km
Tapahtuma-aika
6 km
3
Vanhanen Matias
KemKi
1:01:10
+4:21
2
10:22
19:33:12
4 km
Siikarla Tapio
PertPe
Leima puuttuu
1
19:32:10
6 km
4
Paija Markku
LHR
1:04:51
+8:02
1
10:59
19:20:55
3 km
8
Jänkälä Susanna
AngA
37:56
+12:35
1
12:14
19:18:37
4 km
11
Takatalo Mikko
55:15
+21:08
2
14:32
19:16:12
6 km
12
Hyyppä Seppo
Ypäjä
1:56:54
+1:00:05
1
19:49
19:12:52
4 km
12
Paija Päivi
LHR
55:56
+21:49
1
14:43
19:12:18
6 km
7
Vilberg Anne
1:36:12
+39:23
1
16:18
19:11:24
3 km
4
Lehtinen Miina
Angelniemen ankkurit
28:23
+3:02
1
9:09
19:10:17
6 km
6
Manner Mika
1:33:45
+36:56
2
15:53
19:09:27
3 km
2
Halkilahti Siiri
AngA
27:29
+2:08
1
8:52
19:06:20
3 km
1
Lehtinen Martta
AngA
25:21
1
8:11
19:06:13
6 km
9
Vigelius Kari
SalonViesti
1:39:03
+42:14
2
16:47
19:00:43
4 km
Tuominen Sirpa
Leima puuttuu
2
18:59:19
6 km
11
Aavasalo Rauno
SalVie
1:52:09
+55:20
2
19:01
18:54:30
3 km
18
Juva Tanja
AngA
53:17
+27:56
2
17:11
18:52:11
6 km
8
Lehtoruusu Antero
SalVie
1:36:13
+39:24
2
16:18
18:50:54
3 km
12
Vainio Inga
48:32
+23:11
1
15:39
18:45:37
4 km
25
Lähdekorpi Mikko
1:30:23
+56:16
2
23:47
18:41:16
6 km
10
Pohjola Jukka
1:49:14
+52:25
2
18:31
18:38:34
4 km
7
Alapuranen Tapio
50:48
+16:41
2
13:22
18:37:43
4 km
24
Sarkki Raija
PertPe
1:18:21
+44:14
1
20:37
18:35:25
3 km
3
Eskolin Tatjana
28:12
+2:51
2
9:06
18:33:39
4 km
10
Villberg Hannu
SalVie
55:04
+20:57
2
14:29
18:32:55
4 km
23
Sinnelä Mauri
SuSi
1:17:59
+43:52
2
20:31
18:32:38
3 km
5
Tuomala Matilda
AngA
35:21
+10:00
1
11:24
18:32:03
4 km
Tuomala Simo
PertPe
Leima puuttuu
2
18:31:15
4 km
2
Anttila Jouni
SuSi
39:02
+4:55
1
10:16
18:31:05
4 km
20
Sorvari Ari
SalVie
1:10:18
+36:11
2
18:30
18:30:51
2 km
3
Lehtonen Esko
SalVil
34:45
+14:08
2
20:26
18:30:40
4 km
3
Lietzen Jaakko
44:51
+10:44
1
11:48
18:30:15
4 km
3
Lietzen Jaakko
44:51
+10:44
1
11:48
18:30:10
4 km
5
Lietzen Jukka
46:45
+12:38
1
12:18
18:30:00
6 km
5
Fredriksson Jan-Erik
SalVie
1:19:40
+22:51
1
13:30
18:28:57
2 km
1
Manninen Lasse
20:37
1
12:08
18:28:28
6 km
2
Eeva Jukka
PertPe
1:00:29
+3:40
2
10:15
18:28:15
4 km
16
Nurmi Johannes
1:02:59
+28:52
1
16:34
18:27:34
6 km
1
Koponen Visa
PertPe
56:49
1
9:38
18:25:34
4 km
17
Blofield Tomi
1:03:51
+29:44
1
16:48
18:24:12
3 km
11
Halkilahti Eija
AngA
45:57
+20:36
1
14:49
18:24:00
4 km
6
Lehtola Matti
PertPe
48:25
+14:18
1
12:44
18:23:51
4 km
22
Sailola Risto
PertPe
1:12:14
+38:07
2
19:01
18:22:06
2 km
4
Heinonen Kari
-
42:09
+21:32
2
24:48
18:18:14
4 km
21
Saarinen Pertti
1:11:24
+37:17
2
18:47
18:17:44
3 km
9
Halkilahti Emil
AngA
40:24
+15:03
1
13:02
18:17:37
4 km
15
Broman Timo
57:41
+23:34
2
15:11
18:13:08
3 km
15
Vigelius Seija
SalVie
50:19
+24:58
2
16:14
18:12:58
2 km
5
Pajunen Julia
43:04
+22:27
1
25:20
18:10:22
2 km
5
Pajunen Noora
43:04
+22:27
1
25:20
18:10:11
2 km
7
Pajunen Julia
PertPe
43:09
+22:32
1
25:23
18:10:00
1 - 50 67:sta
Column Actions
Haku