Skip to Main Content
12.02. Turku Nummen koulu :: TalviRastit 2021-2022
Ohje
12.02. Turku Nummen koulu
2 km (1,9 km)
12
3 km (3,0 km)
26
4 km (4,0 km)
38
6 km (5,5 km)
29
AV lyhyt (2,1 km)
12
AV pitkä (3,5 km)
17
Kaikki sarjat
134
Livelox
Lehdistötulokset
XML -tulokset
TalviRastit 2021-2022
Omat tulokset
0
Kalenteri
Uutiset
Ohjeet
Omatoimi -ohjeet
Yhteystiedot
Lisää omaan kalenteriin (iCal)
Tulokset
Henkilöt
Seurat
26.03. Turku Luolavuori Kela
19.03. Turku Veistämöntori
12.03. Raisio Vaisaaren koulu
Vanhemmat tulokset
Vanhemmat tulokset löytyy kalenterisivulta.
Vaihda kalenteri
Vaihda tapahtumasarja ja kalenteri. Voit vaihtaa myös toisen järjestäjän kalenteriin.
Palaute
Lähetä palautetta ja kehitysehdotuksia tästä tulospalvelujärjestelmästä
2022 Turku-Rastit alkavat jo 30.3. Aerotieltä
Turku-Rastit 2022 kalenterin ensimmäiset tapahtumat on julkaistu. Vaihda oikea kalenteri tarvittaessa yläpalkin "Vaihda kalenteria" -toiminnolla.
Kaikki sarjat
2 km
3 km
4 km
6 km
AV lyhyt
AV pitkä
Väliajat
Livelox
Osallistujia: 134
Hyväksytty: 121
Leima puuttuu: 12
Ei aikaa: 1
Suorita
Rivit
1
5
10
15
20
25
50
100
1000
Kaikki
Toiminnot
Sarja
Sija
Nimi
Seura
Aika
+
Suor
/km
Tapahtuma-aika
2 km
Taiponen Lotta-Mari
Leima puuttuu
1
13:02:07
4 km
37
Savoilainen Jesse
1:07:51
+40:46
1
16:58
12:50:17
6 km
3
Laine Jani
Gofore
38:16
+1:41
4
6:57
12:43:50
3 km
24
Kullanmäki Marjo
1:16:41
+47:22
5
25:34
12:41:05
4 km
23
Arki Hannu
TuMe
40:09
+13:04
10
10:02
12:38:59
6 km
4
Hyssälä Juha
38:40
+2:05
8
7:02
12:37:37
4 km
3
Tetri Tero
31:16
+4:11
10
7:49
12:36:02
6 km
Lallukka Sami
Leima puuttuu
1
12:35:33
6 km
14
Moisio Orvo
TuS
49:49
+13:14
7
9:03
12:35:13
6 km
18
Eskola Jari
TuMe-lpk
54:52
+18:17
1
9:59
12:33:59
3 km
6
Heinonen Timo
TuS
35:07
+5:48
6
11:42
12:31:57
4 km
20
Selonen Samu
39:06
+12:01
1
9:47
12:30:46
4 km
23
Huttunen Sanna
Turun YLiopisto
40:09
+13:04
6
10:02
12:30:29
4 km
36
Rintala Jyrki
Hal Bro
54:24
+27:19
9
13:36
12:30:15
3 km
8
Paldanius Jorma
TuS
38:00
+8:41
8
12:40
12:27:50
6 km
16
Stigell Elina
MS Parma
52:27
+15:52
8
9:32
12:25:48
4 km
6
Selonen Vesa
33:51
+6:46
9
8:28
12:25:39
3 km
21
Kuutti Kirsti
Perttelin Peikot
59:40
+30:21
6
19:53
12:20:39
3 km
23
Jorma Kuutti
Perttelin Peikot
59:51
+30:32
5
19:57
12:20:32
6 km
13
Päivike Jaakko
RaPi
48:37
+12:02
1
8:50
12:15:13
4 km
33
Ovaskainen Mika
47:05
+20:00
7
11:46
12:14:51
3 km
Karttunen Ahti
TuS
Leima puuttuu
7
12:14:09
6 km
20
Helkkula Rauli
TuMe
55:45
+19:10
11
10:08
12:13:11
3 km
15
Hyytiäinen Reijo
44:19
+15:00
2
14:46
12:12:59
AV pitkä
14
Virtanen Tomi
Turun Puristus
36:57
+16:51
5
10:33
12:12:43
3 km
3
Kössi Jouko
TuMe
30:34
+1:15
1
10:11
12:11:58
6 km
10
Päivike Johan
RaPi
43:22
+6:47
1
7:53
12:10:04
3 km
Malmivirta Paavo
TuS
Leima puuttuu
9
12:09:41
3 km
11
Viitanen Pentti
TYS
42:27
+13:08
8
14:09
12:09:22
4 km
Äyräs Vesa
MS Parma
Leima puuttuu
7
12:08:19
4 km
19
Haavisto Lotta
TuS
39:00
+11:55
3
9:45
12:07:35
3 km
14
Macleod Marianne
TuS
43:53
+14:34
10
14:38
12:06:38
3 km
5
Tammisaari Pentti
HirvHe
33:47
+4:28
3
11:16
12:06:31
6 km
9
Niskanen Teemu
LS-37
41:59
+5:24
1
7:38
12:03:54
4 km
34
Henttu Vesa
47:21
+20:16
5
11:50
12:03:22
4 km
32
Parikka Vilhelmiina
46:57
+19:52
5
11:44
12:03:01
6 km
12
Kuokkanen Ismo
TuS
47:46
+11:11
8
8:41
12:01:44
6 km
7
Kääriäinen Sami
TuMe-lpk
39:49
+3:14
8
7:14
12:01:36
2 km
1
Kallio Noel
TuS
21:17
3
11:12
11:59:42
6 km
11
Tuokko Esa
MS Parma
44:35
+8:00
1
8:06
11:58:51
3 km
16
Kallioniemi Teppo
TuMe
47:32
+18:13
10
15:51
11:57:58
4 km
8
Junnila Annastiina
TuS
34:53
+7:48
3
8:43
11:57:39
4 km
12
Kuivala Hannu
TuS
35:54
+8:49
13
8:59
11:56:04
3 km
9
Laineenkare Lotta
40:42
+11:23
2
13:34
11:55:09
6 km
Niinistö Harri
Paimio
Leima puuttuu
14
11:52:51
6 km
19
Brink Anders
Åbo Akademi
55:08
+18:33
6
10:01
11:52:40
4 km
15
Wolf Mika
37:40
+10:35
1
9:25
11:52:07
AV pitkä
10
Jerkku Laura
TuS
31:29
+11:23
5
9:00
11:50:49
3 km
10
Markku Stigell
41:11
+11:52
8
13:44
11:50:31
3 km
17
Aho Leena
Kunto-Hempat
50:34
+21:15
5
16:51
11:50:13
1 - 50 134:sta
Column Actions
Haku