Skip to Main Content
20.11. Lausteen koulu :: TalviRastit 2021-2022
Ohje
20.11. Lausteen koulu
3km (3,0 km)
45
Väliajat (WinSplits)
Lehdistötulokset
2km (2,1 km)
12
4km (4,3 km)
61
6km (6,0 km)
26
8km (7,8 km)
19
Kaikki sarjat
163
Livelox
Lehdistötulokset
XML -tulokset
TalviRastit 2021-2022
Omat tulokset
0
Kalenteri
Uutiset
Ohjeet
Omatoimi -ohjeet
Yhteystiedot
Lisää omaan kalenteriin (iCal)
Tulokset
Henkilöt
Seurat
26.03. Turku Luolavuori Kela
19.03. Turku Veistämöntori
12.03. Raisio Vaisaaren koulu
Vanhemmat tulokset
Vanhemmat tulokset löytyy kalenterisivulta.
Vaihda kalenteri
Vaihda tapahtumasarja ja kalenteri. Voit vaihtaa myös toisen järjestäjän kalenteriin.
Palaute
Lähetä palautetta ja kehitysehdotuksia tästä tulospalvelujärjestelmästä
2022 Turku-Rastit alkavat jo 30.3. Aerotieltä
Turku-Rastit 2022 kalenterin ensimmäiset tapahtumat on julkaistu. Vaihda oikea kalenteri tarvittaessa yläpalkin "Vaihda kalenteria" -toiminnolla.
3km (3,0 km)
2km
4km
6km
8km
Kaikki sarjat
Väliajat
Livelox
Osallistujia: 45
Hyväksytty: 42
Leima puuttuu: 2
Ei aikaa: 1
Sija
Nimi
Seura
Aika
+
Suor
/km
1
Salo Esa
Torppalan Hurjat
32:01
2
10:40
2
Mannonen Anu
TuS
33:00
+59
2
11:00
3
Mannonen Niko
AngA
34:09
+2:08
2
11:23
4
Korte Martta
TuS
34:22
+2:21
1
11:27
5
Korte Maarit
TuS
34:25
+2:24
1
11:28
6
Ritakallio Veli-Matti
Turun yliopisto
35:50
+3:49
2
11:57
7
Poukkula Päivi
37:06
+5:05
2
12:22
8
Hämäläinen Emmy
37:19
+5:18
3
12:26
9
Havia Jouko
PR
37:34
+5:33
3
12:31
10
Paldanius Jorma
TuS
38:00
+5:59
3
12:40
11
Malmivirta Paavo
TuS
38:04
+6:03
2
12:41
12
Sairanen Timo
38:09
+6:08
2
12:43
13
Alhoke Timo
TuMe
39:14
+7:13
2
13:05
14
Öhrnberg Mikael
PIF
42:50
+10:49
1
14:17
15
Engström Bernd
Parainen
42:52
+10:51
1
14:17
16
Öhrnberg Kalle
PIF
43:01
+11:00
1
14:20
17
Hyytiäinen Tarja
Turun Latu
43:23
+11:22
1
14:28
18
Peltola Mika
44:05
+12:04
1
14:42
19
Käyhkö Jaakko
Turun Latu
44:42
+12:41
1
14:54
20
Matinlauri Ismo
Cargotec
45:20
+13:19
2
15:07
21
Lindholm Hanna
PIF
45:24
+13:23
2
15:08
22
Valtonen Jari
MS Parma
45:35
+13:34
1
15:12
23
Niemi Seppo
VY
45:52
+13:51
3
15:17
24
Holmström Bengt
Kimito SF
46:19
+14:18
3
15:26
25
Määttä Paulus
MS Parma
48:00
+15:59
1
16:00
26
Viitanen Pentti
TYS
48:01
+16:00
3
16:00
27
Tetri Ella
TuS
49:53
+17:52
2
16:38
28
Mannonen Mikko
TuS
51:08
+19:07
2
17:03
29
Ratia Pentti
51:39
+19:38
2
17:13
30
Mannila Ulla
TuS
51:57
+19:56
2
17:19
31
Mannila Arto
51:59
+19:58
2
17:20
32
Hynnä Tuomo
Laskuvarjojääkärikilta
52:17
+20:16
2
17:26
33
Skinnari Heikki
Kunto-Hempat
53:44
+21:43
3
17:55
34
Macleod Marianne
55:13
+23:12
2
18:24
35
Ölander Ralf
Kimito SF
55:14
+23:13
1
18:25
36
Roslöf Ursula
55:23
+23:22
1
18:28
37
Aho Leena
Kunto-Hempat
56:56
+24:55
2
18:59
38
Helin Jaana
Vara
59:25
+27:24
2
19:48
39
Kuutti Kirsti
Perttelin Peikot
1:03:02
+31:01
3
21:01
40
Virtanen Sirkka
TuS
1:08:51
+36:50
2
22:57
41
Westerén M-B
MaMa
1:08:52
+36:51
1
22:57
42
Kantola Anneli
1:16:38
+44:37
3
25:33
Björkman John
Leima puuttuu
1
Katja Saarinen
Leima puuttuu
2
Lehtonen Matti
Ei aikaa
1
Column Actions
Haku