Skip to Main Content
12.03. Raisio Vaisaaren koulu :: TalviRastit 2021-2022
Ohje
12.03. Raisio Vaisaaren koulu
3km (3,0 km)
30
4 km (3,8 km)
45
6 km (5,9 km)
42
2 km (2,0 km)
9
Kaikki sarjat
126
Livelox
Lehdistötulokset
XML -tulokset
TalviRastit 2021-2022
Omat tulokset
0
Kalenteri
Uutiset
Ohjeet
Omatoimi -ohjeet
Yhteystiedot
Lisää omaan kalenteriin (iCal)
Tulokset
Henkilöt
Seurat
26.03. Turku Luolavuori Kela
19.03. Turku Veistämöntori
12.03. Raisio Vaisaaren koulu
Vanhemmat tulokset
Vanhemmat tulokset löytyy kalenterisivulta.
Vaihda kalenteri
Vaihda tapahtumasarja ja kalenteri. Voit vaihtaa myös toisen järjestäjän kalenteriin.
Palaute
Lähetä palautetta ja kehitysehdotuksia tästä tulospalvelujärjestelmästä
2022 Turku-Rastit alkavat jo 30.3. Aerotieltä
Turku-Rastit 2022 kalenterin ensimmäiset tapahtumat on julkaistu. Vaihda oikea kalenteri tarvittaessa yläpalkin "Vaihda kalenteria" -toiminnolla.
Kaikki sarjat
3km
4 km
6 km
2 km
Väliajat
Livelox
Osallistujia: 126
Hyväksytty: 121
Leima puuttuu: 5
Suorita
Rivit
1
5
10
15
20
25
50
100
1000
Kaikki
Toiminnot
Sarja
Sija
Nimi
Seura
Aika
+
Suor
/km
Tapahtuma-aika
6 km
24
Virtanen Kari
NaSU
52:22
+17:14
7
8:53
12:53:31
4 km
18
Haavisto Lotta
TuS
39:22
+7:37
5
10:22
12:52:01
6 km
9
Laine Jani
Gofore
42:45
+7:37
8
7:15
12:51:17
6 km
23
Lehtonen Jukka
TuS
51:11
+16:03
8
8:41
12:51:01
4 km
30
Holappa Johanna
46:05
+14:20
1
12:08
12:48:29
4 km
37
Ruokonen Maija
TuNMKY
52:41
+20:56
4
13:52
12:45:07
4 km
44
Suominen Anni ja Hallanheimo Kari
1:15:35
+43:50
2
19:53
12:44:44
6 km
34
Lamppu Tiina
MS Parma
59:43
+24:35
3
10:07
12:43:50
6 km
27
Mattila Lauri
54:02
+18:54
1
9:09
12:43:14
6 km
28
Lainio Saija
55:32
+20:24
8
9:25
12:41:10
6 km
36
Böling Jari
TuS
1:00:46
+25:38
16
10:18
12:40:25
6 km
2
Virtanen Matti
TuNMKY
36:23
+1:15
14
6:10
12:37:55
6 km
18
Virtanen Tomi
Turun Puristus
48:27
+13:19
8
8:13
12:37:14
3km
3
Laine Oliver
TuS
28:41
+5:45
6
9:34
12:36:52
6 km
40
Strengell Ida
Functio Laesa
1:13:16
+38:08
1
12:25
12:36:04
3km
14
Viitanen Pentti
TYS
40:39
+17:43
12
13:33
12:33:50
6 km
10
Itkonen Otto
TuS
43:18
+8:10
3
7:20
12:31:40
4 km
1
Putkuri Tommi
TuMe
31:45
5
8:21
12:28:56
2 km
6
Mannonen Mikko
TuS
30:52
+2:42
8
15:26
12:28:06
3km
6
Mannonen Anu
TuS
30:16
+7:20
6
10:05
12:25:38
6 km
1
Pihl Peeter
MS Parma
35:08
3
5:57
12:25:28
4 km
20
Putkuri Tuula
TuMe
39:42
+7:57
3
10:27
12:24:57
6 km
30
Brink Anders
Åbo Akademi
58:05
+22:57
9
9:51
12:24:25
4 km
22
Lamppu Lotta
41:35
+9:50
1
10:57
12:24:10
4 km
21
Lamppu Laura
41:30
+9:45
1
10:55
12:24:01
3km
1
Paasikivi Mikko
22:56
12
7:39
12:23:53
3km
2
Mannonen Niko
AngA
28:36
+5:40
6
9:32
12:23:44
4 km
3
Harju Joonas
Vakka-Rasti
33:06
+1:21
5
8:43
12:23:21
6 km
17
Rintala Rami
Saurus
48:25
+13:17
9
8:12
12:23:01
4 km
34
Laine Matti
48:37
+16:52
7
12:48
12:20:24
4 km
10
Rikkonen Joonas
36:33
+4:48
5
9:37
12:17:44
4 km
40
Nurmi Anu-Katja
55:28
+23:43
12
14:36
12:17:33
6 km
37
Tuomola Touko
Rasti88
1:03:09
+28:01
1
10:42
12:17:07
6 km
35
Tammisaari Pentti
HirvHe
59:45
+24:37
7
10:08
12:16:57
6 km
32
Karhilahti Karoliina
TuS
59:17
+24:09
16
10:03
12:16:47
4 km
39
Stigell Markku
54:27
+22:42
11
14:20
12:16:37
6 km
13
Päärni Iina
MS Parma
45:33
+10:25
4
7:43
12:16:27
4 km
36
Brink Henrika
PIF
49:00
+17:15
8
12:54
12:16:18
4 km
33
Brink Maria
48:23
+16:38
6
12:44
12:16:08
6 km
26
Nuuttila Simo
Functio Laesa
53:30
+18:22
4
9:04
12:15:57
4 km
11
Selonen Vesa
36:49
+5:04
12
9:41
12:15:47
2 km
7
Rahkonen Tuula
Kunto-Hempat
35:01
+6:51
1
17:31
12:15:35
4 km
7
Salste Kalle
TuS
35:42
+3:57
4
9:24
12:15:26
2 km
7
Lehmus Erkki
Kunto-Hempat
35:01
+6:51
1
17:31
12:15:09
6 km
22
Han Tatu
Functio Laesa
50:35
+15:27
5
8:34
12:14:49
4 km
43
Hintukainen Terttu
Turun Latu
1:13:09
+41:24
6
19:15
12:14:20
3km
22
Suominen Sanna
46:14
+23:18
7
15:25
12:12:38
3km
21
Suominen Eveliina
46:08
+23:12
6
15:23
12:12:29
6 km
39
Kurkilahti Mika
TuNMKY
1:06:19
+31:11
3
11:14
12:12:19
4 km
13
Arki Hannu
TuMe
36:56
+5:11
13
9:43
12:09:20
1 - 50 126:sta
Column Actions
Haku