Skip to Main Content
11.12. Urheilupuisto :: TalviRastit 2021-2022
Ohje
11.12. Urheilupuisto
2 km (2,3 km)
14
3 km (3,4 km)
32
4 km (4,3 km)
39
6 km (5,3 km)
42
Kaikki sarjat
127
Livelox
Lehdistötulokset
XML -tulokset
TalviRastit 2021-2022
Omat tulokset
0
Kalenteri
Uutiset
Ohjeet
Omatoimi -ohjeet
Yhteystiedot
Lisää omaan kalenteriin (iCal)
Tulokset
Henkilöt
Seurat
26.03. Turku Luolavuori Kela
19.03. Turku Veistämöntori
12.03. Raisio Vaisaaren koulu
Vanhemmat tulokset
Vanhemmat tulokset löytyy kalenterisivulta.
Vaihda kalenteri
Vaihda tapahtumasarja ja kalenteri. Voit vaihtaa myös toisen järjestäjän kalenteriin.
Palaute
Lähetä palautetta ja kehitysehdotuksia tästä tulospalvelujärjestelmästä
2022 Turku-Rastit alkavat jo 30.3. Aerotieltä
Turku-Rastit 2022 kalenterin ensimmäiset tapahtumat on julkaistu. Vaihda oikea kalenteri tarvittaessa yläpalkin "Vaihda kalenteria" -toiminnolla.
Kaikki sarjat
2 km
3 km
4 km
6 km
Väliajat
Livelox
Osallistujia: 127
Hyväksytty: 123
Leima puuttuu: 2
Ei aikaa: 2
Suorita
Rivit
1
5
10
15
20
25
50
100
1000
Kaikki
Toiminnot
Sarja
Sija
Nimi
Seura
Aika
+
Suor
/km
Tapahtuma-aika
6 km
41
Tammisaari Pentti
HirvHe
59:33
+30:33
1
11:14
12:56:44
4 km
35
Varpula Vesa
56:53
+29:47
2
13:14
12:53:50
4 km
34
Arola Anita
56:21
+29:15
3
13:06
12:53:29
4 km
17
Radin Heinar
CH-Polymers
38:55
+11:49
3
9:03
12:49:55
3 km
18
Nurmi Anu-Katja
39:19
+10:00
5
11:34
12:47:57
3 km
28
Viitanen Pentti
TYS
46:55
+17:36
6
13:48
12:46:14
6 km
12
Kääriäinen Sami
TuMe-lpk
36:12
+7:12
4
6:50
12:45:00
4 km
21
Huttunen Sanna
Turun YLiopisto
41:18
+14:12
3
9:36
12:43:16
3 km
26
Mannonen Mikko
TuS
44:17
+14:58
5
13:01
12:41:57
6 km
34
Guseff Virpi
HirvHe
51:20
+22:20
4
9:41
12:41:26
4 km
3
Salmela Jari
Functio Laesa
29:26
+2:20
5
6:51
12:41:12
4 km
7
Selonen Vesa
35:33
+8:27
4
8:16
12:40:43
3 km
7
Kallio Noel
TuS
33:45
+4:26
1
9:56
12:40:10
4 km
4
Kallio Juho
Turun Sinikotkat
34:05
+6:59
1
7:56
12:39:44
4 km
12
Välke Olli
37:05
+9:59
1
8:37
12:38:52
4 km
22
Halme Tapio
AngA
42:34
+15:28
2
9:54
12:35:06
2 km
13
Salonen Iiris
TuMe
50:22
+31:10
1
21:54
12:34:57
3 km
27
Holmroos Mari
LiPi
45:36
+16:17
2
13:25
12:33:58
6 km
40
Ruokonen Maija
TuNMKY
57:09
+28:09
1
10:47
12:33:45
3 km
5
Mannonen Anu
TuS
32:46
+3:27
4
9:38
12:33:26
6 km
2
Korpinen Taneli
TuMe
31:58
+2:58
3
6:02
12:32:34
6 km
21
Nyman Matias
40:36
+11:36
2
7:40
12:32:10
4 km
19
Kopu Aino
40:44
+13:38
4
9:28
12:31:46
6 km
31
Helkkula Rauli
TuMe
49:40
+20:40
4
9:22
12:29:54
4 km
9
Kössi Sini
35:52
+8:46
1
8:20
12:28:36
4 km
8
Kakko Matti
35:36
+8:30
4
8:17
12:28:12
4 km
5
Salmela Pekka
34:07
+7:01
3
7:56
12:27:50
6 km
7
Nyman Jonas
Botnia
34:34
+5:34
1
6:31
12:26:04
4 km
24
Palmer Bridget
44:47
+17:41
3
10:25
12:25:50
3 km
3
Suominen Sanna
32:04
+2:45
3
9:26
12:23:55
4 km
18
Tuomola Kukka-Maaria
40:32
+13:26
1
9:26
12:23:08
6 km
15
Mäki Mikko
Lieto
37:52
+8:52
3
7:09
12:22:54
3 km
6
Lamminmäki Aaro
MS Parma
33:18
+3:59
4
9:48
12:22:42
6 km
16
Vahala Jani K
Sigge
38:20
+9:20
1
7:14
12:21:28
4 km
32
Aho Johanna
MS Parma
50:27
+23:21
3
11:44
12:21:17
4 km
11
Väänänen Jesse
36:52
+9:46
2
8:34
12:21:05
6 km
13
Palmer Jeremy
FMR
36:16
+7:16
4
6:51
12:20:21
6 km
36
Leppänen Kimmo
HirvHe
53:25
+24:25
3
10:05
12:19:43
3 km
11
Salonen Kauko
TuMe
35:43
+6:24
1
10:30
12:19:34
2 km
10
Niittymäki Frans
TuS
38:12
+19:00
2
16:37
12:19:21
4 km
36
Raunio Jyrki
1:11:03
+43:57
6
16:31
12:18:50
6 km
25
Kronberg Kim
Åbo Akademi
44:37
+15:37
2
8:25
12:17:44
3 km
10
Mäki Terhi
35:05
+5:46
2
10:19
12:17:34
6 km
5
Virtanen Matti
TuNMKY
33:32
+4:32
5
6:20
12:16:42
6 km
38
Karhilahti Karoliina
TuS
54:04
+25:04
4
10:12
12:16:17
6 km
37
Böling Jari
TuS
53:51
+24:51
3
10:10
12:15:58
4 km
31
Niemi Seppo
VY
50:14
+23:08
5
11:41
12:15:46
4 km
38
Oksa Timo
Solar Simulator
1:12:15
+45:09
5
16:48
12:15:25
4 km
37
Rämä Vilhelmiina
1:12:06
+45:00
1
16:46
12:13:38
6 km
30
Yli-Kauppila Marika
48:48
+19:48
1
9:12
12:12:31
1 - 50 127:sta
Column Actions
Haku