Skip to Main Content
13.11. Impivaara Jukupark :: TalviRastit 2021-2022
Ohje
13.11. Impivaara Jukupark
2 km (2,0 km)
25
3 km (3,0 km)
49
4 km (4,2 km)
70
6 km (6,3 km)
26
8 km (7,5 km)
17
Kaikki sarjat
187
Livelox
Lehdistötulokset
XML -tulokset
TalviRastit 2021-2022
Omat tulokset
0
Kalenteri
Uutiset
Ohjeet
Omatoimi -ohjeet
Yhteystiedot
Lisää omaan kalenteriin (iCal)
Tulokset
Henkilöt
Seurat
26.03. Turku Luolavuori Kela
19.03. Turku Veistämöntori
12.03. Raisio Vaisaaren koulu
Vanhemmat tulokset
Vanhemmat tulokset löytyy kalenterisivulta.
Vaihda kalenteri
Vaihda tapahtumasarja ja kalenteri. Voit vaihtaa myös toisen järjestäjän kalenteriin.
Palaute
Lähetä palautetta ja kehitysehdotuksia tästä tulospalvelujärjestelmästä
2022 Turku-Rastit alkavat jo 30.3. Aerotieltä
Turku-Rastit 2022 kalenterin ensimmäiset tapahtumat on julkaistu. Vaihda oikea kalenteri tarvittaessa yläpalkin "Vaihda kalenteria" -toiminnolla.
Kaikki sarjat
2 km
3 km
4 km
6 km
8 km
Väliajat
Livelox
Osallistujia: 187
Hyväksytty: 176
Leima puuttuu: 8
Ei aikaa: 3
Suorita
Rivit
1
5
10
15
20
25
50
100
1000
Kaikki
Toiminnot
Sarja
Sija
Nimi
Seura
Aika
+
Suor
/km
Tapahtuma-aika
6 km
Emilia ja Laura
Leima puuttuu
1
13:26:18
6 km
Blomqvist Emilia
Leima puuttuu
1
13:16:22
6 km
5
Salonen Otso
1:01:25
+9:27
1
9:45
13:13:05
6 km
9
Backlund Andreas
Ajokoirat
1:10:21
+18:23
1
11:10
13:08:36
6 km
7
Kosonen Timo
TuS
1:08:55
+16:57
1
10:56
13:08:21
8 km
4
Nieminen Janne
PR
54:07
+3:50
2
7:13
13:06:31
8 km
7
Latva-Rasku Eero
1:06:48
+16:31
1
8:54
13:04:33
4 km
33
Guseff Virpi
HirvHe
46:38
+17:24
1
11:06
13:02:30
6 km
Seppä Janne
Hal Bro
Leima puuttuu
1
12:57:54
4 km
Alinikula Jani
Turun Latu
Leima puuttuu
2
12:57:35
6 km
22
Vähäkylä Kalevi
2:09:26
+1:17:28
1
20:33
12:56:59
6 km
20
Laine Matti
1:34:00
+42:02
1
14:55
12:55:06
6 km
12
Virtanen Kari
NaSU
1:13:14
+21:16
2
11:37
12:54:45
8 km
9
Heikkilä Vesa
MS Parma
1:09:27
+19:10
1
9:16
12:52:04
6 km
19
Huttunen Sanna
Turun YLiopisto
1:26:25
+34:27
1
13:43
12:51:25
8 km
1
Laaksonen Markku
Rasti 88
50:17
1
6:42
12:49:56
8 km
10
Karlsson Rasmus
1:09:48
+19:31
1
9:18
12:47:33
6 km
2
Wigelius Miikka
MaMa
53:16
+1:18
1
8:27
12:46:55
3 km
46
Olenius Jaakko
Naantali
53:55
+28:45
1
17:58
12:41:14
6 km
17
Lundell Yrjö
RaPi
1:19:03
+27:05
1
12:33
12:40:32
6 km
16
Laaksonen Jouni
TuS
1:18:32
+26:34
1
12:28
12:38:45
3 km
47
Katja Saarinen
53:56
+28:46
1
17:59
12:38:16
8 km
3
Äyräs Vesa
53:50
+3:33
1
7:11
12:37:18
3 km
40
Viitanen Pentti
TYS
45:49
+20:39
2
15:16
12:36:48
4 km
13
Aho Joonas
MaMa
36:43
+7:29
1
8:45
12:36:38
4 km
3
Nironen Vladimir
TuS
31:50
+2:36
2
7:35
12:36:14
6 km
14
Kari Jarkko
1:17:13
+25:15
2
12:15
12:36:01
6 km
18
Alatalo Timo
FCG
1:21:13
+29:15
1
12:53
12:35:52
6 km
8
Selonen Vesa
1:09:51
+17:53
1
11:05
12:35:39
8 km
16
Etu-Huitti Arto
1:25:23
+35:06
1
11:23
12:35:31
8 km
14
Saetalu Daisi
MS Parma
1:13:50
+23:33
1
9:51
12:35:06
4 km
63
Jorma Kuutti
Perttelin Peikot
1:04:39
+35:25
2
15:24
12:34:33
4 km
54
Korhonen Tomi
55:10
+25:56
1
13:08
12:33:38
8 km
6
Rintala Rami
Saurus
1:05:58
+15:41
1
8:48
12:33:26
4 km
62
Suna Eija
LiePa
1:03:30
+34:16
1
15:07
12:33:12
3 km
7
Biström Klara
MaMa
31:08
+5:58
1
10:23
12:32:51
8 km
15
Stigell Elina
MS Parma
1:19:40
+29:23
2
10:37
12:32:20
4 km
58
Suominen Eveliina
59:20
+30:06
2
14:08
12:32:11
4 km
24
Hirviniemi Joni
42:14
+13:00
1
10:03
12:31:59
4 km
35
Lanne Vesa
47:19
+18:05
1
11:16
12:31:21
3 km
21
Hupponen Pauliina
37:12
+12:02
2
12:24
12:28:37
4 km
1
Jalonen Rauli
MS Parma
29:14
1
6:58
12:27:24
4 km
57
Suominen Sanna
56:03
+26:49
2
13:21
12:27:05
6 km
21
Poutanen Jussi
Varsinaisbitumi
1:37:51
+45:53
2
15:32
12:26:52
4 km
6
Toivonen Nikolai
TuS
34:03
+4:49
1
8:06
12:26:42
3 km
48
Kuutti Kirsti
Perttelin Peikot
54:56
+29:46
2
18:19
12:26:06
8 km
2
Virtanen Matti
TuNMKY
52:28
+2:11
1
7:00
12:25:46
3 km
12
Nurmi Anu-Katja
34:10
+9:00
2
11:23
12:25:26
6 km
3
Moisio Orvo
TuS
59:29
+7:31
2
9:27
12:25:08
3 km
10
Poukkula Päivi
32:30
+7:20
1
10:50
12:24:25
1 - 50 187:sta
Column Actions
Haku