Skip to Main Content
14.06. Kompassi-cup 2. osakilpailu ja Marli Kesäcup :: TuS -tapahtumat
Ohje
14.06. Kompassi-cup 2. osakilpailu ja Marli Kesäcup
H14 (2,6 km)
19
D14 (2,6 km)
11
H12 (2,5 km)
9
D12 (2,5 km)
10
H12 TR (1,8 km)
10
D12 TR (1,8 km)
4
H10RR (1,7 km)
23
D10RR (1,7 km)
24
H10 (1,4 km)
6
D10 (1,4 km)
5
Kaikki sarjat
121
Lehdistötulokset
XML -tulokset
TuS -tapahtumat
Omat tulokset
0
Kalenteri
Uutiset
Lisää omaan kalenteriin (iCal)
Tulokset
10.08. NuJu -treeni
15.06. Kompassi-cup 3. osakilpailu
10.08. NuJu -harjoitus
Vanhemmat tulokset
Vanhemmat tulokset löytyy kalenterisivulta.
Vaihda kalenteri
Vaihda tapahtumasarja ja kalenteri. Voit vaihtaa myös toisen järjestäjän kalenteriin.
Palaute
Lähetä palautetta ja kehitysehdotuksia tästä tulospalvelujärjestelmästä
Kaikki sarjat
H14
D14
H12
D12
H12 TR
D12 TR
H10RR
D10RR
H10
D10
Väliajat
Osallistujia: 121
Hyväksytty: 118
Leima puuttuu: 1
Keskeytti: 2
Suorita
Rivit
1
5
10
15
20
25
50
100
1000
Kaikki
Toiminnot
Sarja
Sija
Nimi
Seura
Aika
+
/km
Tapahtuma-aika
H14
15
Cederberg Lucas
TuS
22:33
+8:57
8:40
19:35:58
H14
7
Nyman Matias
TuS
17:11
+3:35
6:37
19:32:21
D14
8
Huhtala Lotta
TuS
20:12
+4:02
7:46
19:28:52
D14
4
Halkilahti Siiri
AngA
18:02
+1:52
6:56
19:28:43
H14
11
Niemelä Elmeri
TuS
18:26
+4:50
7:05
19:28:15
H14
13
Heikinmaa Aapeli
Paimion Rasti
20:40
+7:04
7:57
19:28:04
D14
10
Tasala Jessica
TuS
21:22
+5:12
8:13
19:25:59
H10RR
21
Leppänen Toivo
MS Parma
30:10
+18:25
11:52
19:25:30
H14
2
Söyrilä Leevi
AngA
13:51
+15
5:20
19:25:03
H14
9
Rikkonen Joonas
TuS
18:11
+4:35
7:00
19:23:29
H14
17
Kuuttila Daniel
TuS
23:15
+9:39
8:57
19:23:05
D14
7
Koskela Katri
AngA
20:03
+3:53
7:43
19:22:53
H10RR
18
Niittymäki Frans
TuS
20:00
+8:15
11:46
19:22:41
H14
14
Lintula Eliel
RaPi
20:52
+7:16
8:02
19:22:24
D10RR
21
Nepponen Aino
Loimaan Jankko
24:20
+13:34
14:19
19:21:58
H10RR
19
Vähäsöyrinki Otto
MS Parma
24:41
+12:56
8:38
19:20:54
H14
5
Isosaari Aarne
MS Parma
17:01
+3:25
6:33
19:20:26
D14
5
Mäkelä Ella
TuS
19:53
+3:43
7:39
19:20:04
D10RR
9
Mäkinen Leila
AngA
16:17
+5:31
9:35
19:19:31
D14
6
Ekström Saana-Mari
MS Parma
19:56
+3:46
7:40
19:18:19
H10RR
11
Oinaanoja Eeli
MS Parma
16:36
+4:51
9:46
19:14:59
H10RR
8
Laine Oskari
Loimaan Jankko
14:02
+2:17
8:15
19:14:42
D14
3
Lehtinen Miina
AngA
17:28
+1:18
6:43
19:13:58
D10RR
3
Paukkunen Siiri
MS Parma
12:06
+1:20
7:07
19:13:38
H10RR
12
Lahdenperä Tuure
Paimion Rasti
16:51
+5:06
9:55
19:13:19
D10RR
7
Lehtinen Sofia
Paimion Rasti
13:39
+2:53
8:02
19:13:08
H10RR
15
Anttonen Topias
MS Parma
18:27
+6:42
10:51
19:12:46
H14
3
Ankelo Tuomas
MS Parma
14:46
+1:10
5:41
19:11:59
H14
4
Vartiainen Lukas
TuS
15:55
+2:19
6:07
19:11:18
H14
19
Salste Leo
TuS
27:34
+13:58
10:36
19:11:03
H14
12
Nikkilä Elias
TuS
19:39
+6:03
7:33
19:10:52
D10RR
10
Valkonen Selma
TuS
16:37
+5:51
9:46
19:10:04
D10RR
13
Mäkilä Veera
Paimion Rasti
18:17
+7:31
10:45
19:09:43
D10RR
5
Elo Taimi
MS Parma
12:43
+1:57
7:29
19:08:11
D14
1
Päärni Iina
MS Parma
16:10
6:13
19:07:57
D14
9
Lamppu Laura
MS Parma
20:32
+4:22
7:54
19:07:48
D14
11
Fröjdö Ellen
TuS
22:26
+6:16
8:38
19:07:37
D10RR
23
Laakso Elssa
RaPi
26:37
+15:51
9:46
19:06:01
D14
2
Lehtinen Martta
AngA
17:02
+52
6:33
19:05:23
D10RR
16
Ali Chuartai Soma
MS Parma
21:00
+10:14
12:21
19:04:16
H10RR
6
Hanhela Huuko
MS Parma
12:40
+55
7:27
19:03:10
H14
1
Virtanen Onni
AngA
13:36
5:14
19:02:53
H14
16
Sandell Nicholas
TuS
22:36
+9:00
8:42
19:02:15
H10RR
7
Lähteenmäki Pyry
TuS
13:24
+1:39
7:53
19:01:48
D10RR
22
Lahnalammi Lilja
MS Parma
26:19
+15:33
15:29
19:01:44
D10RR
17
Laaksonen Roosa
RaPi
21:36
+10:50
12:42
19:00:58
H14
18
Jaakkola Konsta
TuS
25:07
+11:31
9:40
19:00:25
D10RR
4
Laine Aurora
RaPi
12:28
+1:42
7:20
18:59:44
H14
10
Virtanen Topi
Paimion Rasti
18:25
+4:49
7:05
18:59:35
H12
8
Aalto Pauli
MS Parma
24:32
+9:47
9:49
18:58:57
1 - 50 121:sta
Column Actions
Haku